flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • Accommodate axial loads due to skew or tilting
  • Long service life;Easy to mount;Optimized INA-profile
  • Sealed for increased reliability,;with relubrication feature
  • 16MM*6MM*28MM